



200 ₴
Рамка для фотографії бежевого кольору 10х15 см. широкий багет !
Елегантна біла рамка для фотографії 10х15 см з широким багетом - ідеальний вибір для стильного оформлення ваших улюблених знімків. Широкий багет надає композиції виразності, акцентуючи увагу на зображенні. Ідеально впишеться в інтер'єр у стилі мінімалізм, сканді або класика, створюючи атмосферу затишку і гармонії.
Дуже добре підходить для портретів, сімейних фотографій, арт-знімків або постерів
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рамка |
| Матеріал багета | ДВП |
| Колір | Бежевий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Розміщення рамки | горизонтальне і вертикальне |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 10 см |
| Висота зображення | 15 см |
| Матеріал захисного екрана рамки | прозорий пластик |
| Матеріал підложки рамки | ДВП |
| Наявність паспарту | Ні |
| Петля для кріплення до стіни | Ні |
| Підставка | Так |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 14 см |
| Висота рамки | 19 см |
| Внутрішня ширина віконця рамки | 9 см |
| Внутрішня висота віконця рамки | 14 см |
| Ширина багета | 25 мм |
| Довжина багета | 19 см |
| Вага | 0.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Arts & Crafts Co., Ltd. |